052-8527930 - חיים שטח אינסטלטור מוסמך איזור חיפה והקריות | טלפון
Jul 30

? איתור נזילות מים – כיצד זה מתבצע

אחת התקלות הנפוצות אשר קורות בבתים ובחללים ציבוריים היא נזילת מים, כאשר נתקלות אלה עלולות להתרחש מסיבות רבות, בין אם מדובר בנזילות שקורות עקב נזקי צנרת, עקב נזילה בשירותים , נזילה מהתקרה לבין אם מדובר בתקלה אשר  מתרחשת בשל איטום שאינו תקין

.אבל כיצד אפשר לבצע איתור נזילות ואיך מטפלים המומחים בתחום הסיטואציות כאלה? כל המידע בהמשך

רגעים אשר בהם ישנה חדירת מים, רטיבות ותקלות הקשורות לצנרת, הם רגעים שלא נחשבים סימפטיים במיוחד וזאת משום שנזילה עלולה גם להפריע למהלך חיים תקין, כמו גם לגרום נזק למבנה ועם הזמן גם לבני אדם ולבעלי חיים וזאת בשל ריקבון ולחות שנוצרים ממים שנקווים אל מקום אחד ואינם מנוקזים.

בשל כך רבים מחפשים אחר פתרון לנזילה, כאשר הפתרון הראשוני הוא איתור נזילות מים המתבצע על ידי המומחים, כאשר כיום שלא כמו בעבר, אין צורך לשבור קירות ולבצע הרס במבנה על מנת לאתר נזילות. אבל כיצד מאתרים?

:כיום ישנן כמה שיטות מתקדמות לאיתור נזילות

איתור על ידי מצלמה תרמית איתור נזילות נעשה באמצעות צילום תרמי לאיתור נזילות. בצורה זאת יכול איש המקצוע להבין מהיכן בוקעים המים וזאת דרך החדרת מצלמה זעירה אל הקיר ובדיקת הטמפרטורה בקירות או במקומות שנראה שבהן ישנה נזילה. המצלמה מסמנת את מקורות החום והקור על ידי צבעים ובכך מסייעת לאיש המקצוע לאתר את מקור המים.

איתור באמצעות גז שיטה נוספת שנעשית לאיתור נזילה היא באמצעות שימוש בגז ללא ריח ושאינו רעיל או מזיק לסביבה. בשיטה זאת איש המקצוע מפזר גז בחלל והיכן שהגז עולה: יודע איש המקצוע כי ישנם מקורות מים.

גילוי נזילות באמצעות סטטוסקופ שיטה נוספת היא איתור מקורות המים באמצעות הקשבה לקירות עם מכשיר לבדיקת רעשים בשם סטטוסקופ, כן ממש כמו זה שבו משתמש הרופא. בכך איש המקצוע יכול לבצע איתור נזילות מים בבית תוך הקשבה לקירות ולרצפות והבנה מהיכן מגיע מקור המים הלא מבוקר.

סגירת ברזים שיטה נוספת לאיתור שבה כל אחד יכול להשתמש הוא ברזים והבנה באמצעות שעון המים מהיכן בוקעים המים וזאת לפי חיפוש הברז שגורם למים להמשיך ולזרום.

? אז כיצד מטפלים

לאחר איתור מקורות הנזילה על ידי אנשי המקצוע, מבצעים אינסטלטורים ומומחים בתחום את הפעולה המתאימה לתיקון, והיא יכולה להיות החלפת צנרת בדירה, תיקון נזילה באסלה, ביצוע איטום למבנה, תיקון נזקי צנרת ועוד. בכך אפשר ליהנות ממבנה תקין ויבש.

? מחפשים אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות בחיפה והקריות

חייגו עכשיו,לקבלת ייעוץ טלפוני ללא תשלום: 052-852-7930

לחץ לחיוג