052-8527930 - חיים שטח אינסטלטור מוסמך איזור חיפה והקריות | טלפון
May 10

דודי שמש וחשמל – הדרך לתחזוקה נכונה ותיקון יעיל

דודי שמש הם המצאה ישראלית נפלאה שהחלה לתת את אותותיה בשנות השבעים של המאה העשרים ואחת, ומאז הפכה לשיטת חימום מים חסכנית במיוחד וקבלת מים חמים בכל בית בישראל ובעולם.

כיום, שיטת חימום מים באמצעות קרני השמש ממשיכה להיות פופולארית תוך שיותר ויותר בעלי בתים נהנים מהתקנת דוד שמש פעיל, כמו גם בשימוש בלוחות סולריים אשר גם הם עובדים על חימום מים באמצעות שימוש באנרגיית השמש.

עם זאת, ולמרות אמצעי החימום הפועלים על ידי קרני השמש, עדיין ניתן למצוא פה ושם גם דודי חשמל אשר מחממים את המים באמצעות חשמל ולא באמצעות קרני השמששיטה פחות כדאית, אך עדיין נפוצה.

– אבל מה עושים כאשר דוד השמש או החשמל מתקלקלים? הנה הדרכים לתחזוקה נכונה של דודי שמש וחשמל

מים קרים הזורמים על הגוף ביום קר ואפילו בימים חמים, הם תמיד חוויה לא נעימה ולכן חשוב לדעת כיצד לפעול על מנת לבצע תיקון דודי שמש ותיקון דודי חשמל.

:כיום כדי לתקן את הדוד ולתחזק אותו יש לפעול בכמה אמצעים ברורים

הזמנת טכנאי  הזמינו טכנאי דודי שמש או טכנאי ודודי חשמל לפי הצורך ובחרו באיש מקצוע שקיבלתם אודותיו המלצות. המלצות אודות טכנאי דודים אפשר לקבל מחברים, בני משפח, בפורומים באינטרנט, ברשתות החברתיות ואף באתר עצמו של איש המקצוע.

הזמנת טכנאי דודי חשמל במידה והדוד שלכם עובד באמצעות חשמל: יש לבחור טכנאי מקצועי אשר יודע להתעסק עם דודים כאלה, לאבחן בצורה נכונה את התקלה ולבצע תיקון יעיל וכזה שלא יעלה לכם כסף רב.

אבחון נכון שימו לב כי אתם בוחרים טכנאי דודי שמש אשר יוכל לבצע אבחון נכון של התקלה ולהבין מהיכן היא נובעת. נסו לברר קצת אודות תקלות אפשריות באינטרנט וזאת כדי שתוכלו לקבל שירות אמין ולדעת מתי מדובר בטכנאי מקצועי, כמו גם שתוכלו לדעת מתי הטכנאי מנסה לגבות ממכם תשלום גבוה מידי על התיקון.

תחזוקה נכונה כדי למנוע מצבים אשר בהם דוד מתקלקל פעמים רבות, חשוב לבצע תחזקוה נכונה. שימו לב כי אתם מבצעים על ידי איש מקצוע החלפת גוף חימום לדוד שמש מידי פעם בפעם, החלפת חמם כמו גם החלפת שעון לדוד שמש וזאת כדי שלא תצרכו חשמל לזמן רב: מה שיכול לגרום גם לפיצוץ הדוד.

בכך תוכלו לשמור על תקינות והארכת חיי דוד השמש או את זה המופעל על חשמל.

? מחפשים טכנאי דודי שמש וחשמל בחיפה והקריות

חייגו עכשיו,לקבלת ייעוץ טלפוני ללא תשלום: 052-852-7930

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

לחץ לחיוג