052-8527930 - חיים שטח אינסטלטור מוסמך איזור חיפה והקריות | טלפון
Jul 30

החלפת צנרת אינסטלציה

.מערכות האינסטלציה שלנו הן אלה שקובעות את איכות חיינו, והן אלה שמשפרות את איכות חיינו, בעיקר כאשר הן תקינות

מערכת אינסטלציה תקינה היא כזאת אשר מקנה מים זורמים בצורה טובה ובעוצמות מעולות, מקלחות חמות וכיפיות כמו גם זרימה של כלל מערכות המים בבית או בכל מבנה – בצורה תקינה

אבל מה עושים כאשר מערכת האינסטלציה מתקלקלת או נשחקת? מה יש לעשות אם צריך לבצע החלפת צנרת מים? וכיצד יודעים מהי התקלה? כל המידע והתשובות בהמשך

אם גם אתם סובלים מנזילות, נזקי צנרת, זרם מים חלש במיוחד, סתימות תכופות ושלל תקלות בצנרת, ייתכן שהגיע הזמן לבצע החלפת צנרת בדירה או כל פעולה שתוכל לסייע לכם לשמור על איכות החיים.

? אבל כיצד יודעים מהי התקלה

כדי לאתר נזקי צנרת או בעיות אינסטלציה חשוב לבחור באיש מקצוע מומחה שיוכל לבדוק את מצב הצנרת, לבצע איתור פיצוץ צנרת במידה ומדובר בתקלה מסוג זה, לבדוק את הדוודים ואם מערכות המים ולהבין איזה תיקון יש לבצע במבנה.

ישנם מקרים בהם יצטרך בעל המקצוע לבצע גם איתור נזילות מים כאשר כיום אפשר לבצע איתור מסוג זה ללא הרס או שבירה של קירות, וזאת באמצעות טכנולוגיות חדישות כמו מצלמת אינפרא, שימוש בגז שאינו רעיל לאיתור מקורות חום וקור, שימוש בסטטוסקופ ועוד.

מהן הפעולות האחרות שיש לבצע במידה והצנרת תקולה?

במידה ואתם יודעים כי ישנן בעיות בצנרת, יש להתכונן לכך שייתכן שאיש המקצוע המומחי יצטרך לבצע כמה וכמה פעולות, ביניהן: החלפת צנרת ביוב, החלפת צנרת מים, תיקון נזקי צנרת, פתיחת סתימות ועוד. עם זאת לא תמיד החלפת צנרת בבית כוללת תיקון מסיבי או החלפה של כל המערכת, ולעיתים מדובר בתיקון נקודתי בלבד.

 ? אז כיצד בוחרים את אנשי המקצוע המומחים

על מנת לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כדאי לבחור במומחה עם ניסיון. המומחים בתחום ידעו גם לאבחן את התקלה וגם להבין האם יש לבצע החלפת צנרת בבית או שמא מדובר בתקלה קטנה וקלה יותר כמו החלפת אסלה, שיפוץ צנרות כמו גם איתור נזילה ולאחר מכן ביצוע איטום למבנה.

כאשר אתם בוחרים איש ניסיון המומחה בתחום  – שימו לב כי הוא מבצע אבחון נכון, כי הוא עובד עם מכשירים מתקדמים שלא מסבים נזק למבנה וכי הוא יכול לאפשר לכם הצעת מחיר הגונה אשר מתאימה לנזקים שהתרחשו במבנה, או לתקלות שיש לתקן

? מחפשים אינסטלטור מומחה להחלפת צנרת בחיפה והקריות

חייגו עכשיו,לקבלת ייעוץ טלפוני ללא תשלום: 052-852-7930

לחץ לחיוג