052-8527930 - חיים שטח אינסטלטור מוסמך איזור חיפה והקריות | טלפון
Jul 30

?פתיחת סתימה – איך עושים זאת לבד

סתימה במקלחת, באסלה, בכיור המטבח ועוד, כולן משבשות את איכות החיים בעיקר שהם קורות דווקא ברגעים הכי לא צפויים! סתימה בכיור או בכל מקום, כפי שרבים יודעים: מונעת מאתנו אורך חיים תקין, והיא גורמת לנו לבחור באיש מקצוע באופן מידי כדי שזה יוכל לתקן את התקלה

.עם זאת ורגע לפני שאתם קוראים למומחים בתחום: חשוב שתדעו כי אתם יכולים לנסות לפתור לבד את התקלה

:אז איך לפתוח סתימה בכיור? הנה כמה טיפים טובים

בראשית חשוב לדעת לאתר סתימה בכיור, וזאת על ידי בדיקה הסימנים לסתימה, כמו מים מתנקזים לאט או עולים בכיור. אם המים עולים לאט ואתם שמים לב כי מדובר בסתימה בסיסית, אפשר לנסות לפתוח סתימה לבד.

כדי להתחיל לנסות שחרור סתימה באסלה, בכיור או בכל מקום שיש בו ניקוז, יש באמצעות “פומפה” ( כלי פותח סתימות) לשחרר את הסתימה. פומפה הוא כלי אשר נמצא בכל בית או שאפשר לרכוש אותו בקלות.

באמצעותה פומפה יש לנסות לשחרר את הסתימה וזאת באמצעות החזקתה מעל פתח הניקוז. לאחר מכן יש לבצע באמצעות הפומפה כמה לחיצות מטה, מה שייצור וואקום ואמור לשחרר את הסתימה.

במידה והשחרור לא עוזר, יש לבצע ניקוי של הסיפון. הסיפון ממוקם מתחת לכיור, תוך שיש לשחרר אותו על ידי הברגה החוצה לכיוון שמאל. הניקוי יעזור להוציא לכלוכים ומים שהצטברו בסיפון וגרמו לסתימה.

כדי לפתוח סתימה בכיור, יש להניח דלי או קערה מתחת לסיפון ולפתוח אותו בסיבוב, שימו לב כי הגומייה שנמצאת מתחת לסיפון אינה נופלת בעת השחרור.

עוד אפשר לנקות את הצנרת על ידי פתיחת הברגה עליונה ותחתונה של הסיפון ומשם ניקוי הצנרת באמצעות חוטר או כל כלי שיכול להיכנס לאזור הצנרת ולנקות אותה. לאחר מכן יש להחזיר את הסיפון חזרה בדיוק בדרך שבה פתחנו את הסיפון, רק הפוך.

:כמה טיפים למניעת סתימה באמבטיה, בכיור, בשירותים או בכל מקום

יש לשפוך מים חמים פעם בחודש אל תוך הכיור –

חשוב לשים פילטרים על גבי הכיורים כדי למנוע כניסה של לכלוכים קשים בצנרת –

יש לבצע תחזוקה של צנרת וכיורים מידי פעם על ידי המומחים בתחום –

במידה ואתם לא מצליחים לבצע פתיחת סתימה בשירותים, שחרור סתימה באסלה, בכיור או בכל מקום, יש לפנות לאנשי המקצוע המומחים, לקבל הצעת מחיר ולהבין כמה עולה תיקון, סתימה או כל פעולה, וזאת על מנת שתוכלו להשתמש בכלים הסניטריים שלכם בקלות

? מחפשים אינסטלטור לפתיחת סתימה בחיפה והקריות

חייגו עכשיו,לקבלת ייעוץ טלפוני ללא תשלום: 052-852-7930

לחץ לחיוג