052-8527930 - חיים שטח אינסטלטור מוסמך איזור חיפה והקריות | טלפון
Jul 30

שיפוץ חדר אמבטיה

חדר האמבטיה שלנו חייב להיות נעים, נקי ופרקטי, שכן בחלל זה אנו רוחצים ומתרעננים בבוקר תוך שאנו פותחים בו את יומנו, בעוד שבאמבטיה אנו גם ‘סוגרים את היום עם מקלחת מרגיעה ונעימה

.כיום ישנן שלל דרכים אשר באמצעותן ניתן לשפץ את המקלחת או את חדר האמבטיהאבל מה דרוש לשם כך? כל השלבים החשובים בהמשך

שלב ראשון – תכנון מקדים

כאשר אתם מתחילים בתהליך שיפוץ מקלחון, אמבטיה, או חללי שיש בהם גן מקלחון וגם אמבט: חשוב בתחילה שתדעו איזה שיפוץ אתם רוצים לבצע, כיצד תוכלו לעשות זאת ומה דרוש לשם כך. כדי לשפץ את חדר האמבטיה בצורה טובה, כדאי להשתמש במומחה עם ניסיון שיוכל גם לסייע לכם להבין מה צריך להחליף ולשפץ וגם יעזור לכם לתכנן נכון יותר את השיפוץ.

שלב שני – משימות לביצוע

בדקו את חדר האמבטיה לבד או על ידי איש מקצוע המתמחה בשיפוצים מסוג זה והכניסו רשימה של משימות שיש לבצע בחלל, כמו למשל: החלפת קרמיקה באמבטיה או לחלופין צביעת קרמיקה באמבטיה, שיפוץ מקלחון, תיקון אמבטיה, החלפת כלים סניטריים, החלפת כיור כמו גם החלפת אסלה, ריצוף, צביעת חדר אמבטיה ועוד. בכך תוכלו לדעת כיצד להתחיל לשפץ, איזה אנשי מקצוע מתאימים למשימה, כמו גם מהו התקציב המתאים לשיפוץ.

שלב שלישי – קביעת תקציב

כעת שאתם יודעים מהן הפעולות הדרושות לשיפוץ המיוחל, זה הזמן להבין מהו התקציב הדרוש לכך. בחרו כמה אנשי מקצוע המתמחים בשירותי תיקון אמבטיה ושיפוץ חדרים מסוג זה, וקבלו מכל אחד מהם הצעות מחיר.

בדקו בהצעת המחיר באילו חומרים משתמשים אנשי המקצוע לצורך השיפוץ, מהיכן הם מתכוונים לרכוש את הכלים הסנטרים ובצקו מה ההצעה כוללת. לעיתים הצעה יקרה מן השנייה יכולה להכיל כלים סניטריים איכותיים, בעוד שהזולה יותר מאשפרת לכם לרכוש את הכלים לפי רצונכם וטעמכם. לכן חשוב להבין את ההצעה בכללותה ולבחור את האטרקטיבית ביותר.

שלב רביעי – בחירת קונספט עיצוב

כעת לאחר שהבנתם מה צריך לבצע, מה יש לפרק, מה יש להרכיב ולרכוש: זה הזמן לבחור קונספט עיצוב שילווה את חדר האמבטיה שלכם. שיפוץ מקלחון, צבע לחדר אמבטיה, החלפת מקלחון, בחירת כלים סניטריים לאמבטיה לפי קונספט מסוים, תאורה נכונה ועוד: כולם ישפיעו על מראה החלל שלכם ויהפכו אותו לשלם אחד מעוצב ויפה.

כדי לקבל השראה מומלץ להיכנס לאתרים של מומחים בשיפוץ מקלחות ולבדוק איזה סגנון יתאים לטעם שלכם, לצרכים שלכם כמו גם לסגנון אשר בו מעוצב ביתכם.

 ! על מנת לשפץ את חדר האמבטיה בצורה טובה ויעילה, מומלץ להעזר במומחה עם ניסיון שיוכל לספק לכם את כל הדרוש כדי לקבל חדר אמבטיה מושלם

? מחפשים מומחה לשיפוץ חדרי אמבטיה בחיפה והקריות

חייגו עכשיו,לקבלת ייעוץ טלפוני ללא תשלום: 052-852-7930

לחץ לחיוג